Yemeksepeti’nin 6 Milyon Dolarlık Yeni Ofisi | Yemeksepeti Park

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi | Yemeksepeti Park

Yemeksepeti’nin yeni ofisi Yemeksepeti Park, yeni ofis tasarımıyla çalışanların ilgi odağı oldu. Yemeksepeti Park ofisinde, spor salonu, diner tasarımı ile yapılan yemekhane, tribün, uyku odaları, kütüphane ve oyun odaları bulunuyor. Yemeksepeti.com’un kurucusu ve CEO’su Nevzat Aydın, “ofisimiz Türkiye’nin en iyi tasarımına sahip bir ofis.” dedi.

Yemeksepeti'nin 6 Milyon Dolarlık Yeni Ofisi | Yemeksepeti Park

Yemeksepeti.com’un kurucusu ve CEO’su Nevzat Aydın yaptığı bir açıklamada; “Çalışanlarımız ne kadar mutlu olursa o kadar verimli çalışır ve biz buna inanıyoruz. Yeni ofisimiz Yemeksepeti Park ile çalışanlarımıza home office ortamı yerine ev rahatlığında bir ofis tasarladık.

Biz çalışanlarımızın mesai saatinin dolmasını bekleyen bir ofis ortamı değil, çalışanların bulunduğu ofis ortamından bıkmayacağı ve burada bulunmaktan mutluluk duyacağı bir ofis tasarladık. Yemeksepeti Park içinde bulunan sosyal alanlarda da küçük ofislerimize rastlayabilirsiniz.

Yemeksepeti Park içerisinde yapılan tüm çalışmaları tek bir ofisete göremezsiniz. Yemeksepeti Park’ın sosyal alanları ise titizlikle tasarlanıp uygulamaya döküldü. Yemeksepeti Park adını verdiğimiz bu çalışmayı yapmaktan gururluyuz. Çünkü bizler Yemeksepeti Park’ın Türkiye’nin en iyi ofis tasarımı olduğuna inanıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Sosyal alanları ile çalışanların motivasyon kaynağı olan Yemeksepeti Park, eski ofis devrini de bitiriyor. Yemeksepeti Park’ın sosyal alanlarında; salıncaklar, spor odası, fotoğraf stüdyosu Playstation, santranç, hamaklar, bilardo masası ve masa tenisi bulunuyor.

Yemeksepeti Park’ın en üst katında görkemli bir tribün yer alıyor. Yemeksepeti.com’un kurucusu ve CEO’su Nevzat Aydın tribünü şu şekilde açıklıyor; “Bu tribün Yemeksepetinin birlik ve beraberliğini gösteriyor.” şeklinde tanımladı.

Yemeksepeti Park Ofisinde Uyku Molası

Yemeksepeti Park’ın dikkat çeken yönlerinde biride uyku odaları. Her katta 8 adet uyku odası bulunuyor. Burada çalışanlar kısa bir uyku molası vererek çalışma performansını arttırmakla kalmıyor, iş stresini de azaltıyor. Uyku odalarının içinde çalışanların işlerine burada da yoğunlaşabilmesi için çalışma masaları da bulunuyor. Ayrıca odalar ses izolasyonu ile tasarlanmış.

Yemeksepeti'nin 6 Milyon Dolarlık Yeni Ofisi | Yemeksepeti Park

Nevzat Aydın uyku odaları hakkında şöyle bir açıklama yapıyor; “Gün içerisinde uygulanan kısa uyku molalarının hem iş yerinde stresi azaltmak yönünde hem de daha verimli çalışmanız yönünde büyük etkisi olduğu bilimsel olarak açıklanmıştır.  Ayrıca uyku odalarının çalışanlarımızın performansını ve verimliliğini arttırma yönünde nasıl etki ediyor bunları da gözlemliyoruz..” şeklinde açıkladı.

1700+ Abone Arasına Katıl
En Yeni Yazılarımdan Haberdar Olmak İçin Mail Bültenimize Abone Olun
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek adına çerezler kullanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kabul EtDaha fazla oku