Kullanım Koşulları

Merhaba Sevgili Ziyaretçi

Alimutlu.com.tr isimli blogumdaki içerikler tarafımdan veya izin verilmiş editörler tarafından yazılmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılır.

İçerik

Alimutlu.com.tr’de yer alan bazı içerikler, sponsorlu içerikler, bazıları ise konuk yazarlar tarafından oluşturulmuştur. Bunun haricinde tüm yazılar tarafıma yazılmaktadır. Bu sitede yer alan içerikleri kullanabilmeniz için öncelikle iletişim kısmından benimle irtibata geçmelisiniz. İçerik için tarafımdan onay verildiği takdirde aşağıdaki şekilde kaynak göstererek yayınlayabilir siniz.

Bu yazı alimutlu.com.tr’ye aittir.

Kaynak: alimutlu.com.tr/ konu

Yukarıda belirttiğim kurallara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu içerisinde şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hakkında yer alan telif hakkı ve yasal düzenleme ile ilgili içeriğe kanunlar adlı yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma

Alimutlu.com.tr adresinde bulunan tüm içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılır.

Yazı veya sayfalara yapılan yorumlardan alimutlu.com.tr hiçbir şekilde hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Yazılan her yorumun sorumluluğu bizzat yazan kişiye aittir.

Yorum yazarken genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve alimutlu.com.tr’nin belirttiği yorum kurallarına uymak mecburiyetindedir. Uyulmadığı takdirde tarafınıza bildirilmeden yorumunuz siliniz. Eğer yorumlarınız da küfür ve hakaret içeriyorsa, IP adresiniz tarafınıza bildirilmeden engellenecektir.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek adına çerezler kullanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kabul EtDaha fazla oku