Office 365 Ücretsiz Eğitimi İçin Hemen Kaydol

Office 365 Ücretsiz Eğitimi

Office 365 ücretsiz eğitimi, Microsoft tarafından öğrenci ve eğitimciler için verilecektir. Eğitim içeriğinde; Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams, sınıf araçları ve çok daha fazlası var. Hemen kaydol ve eğitime başla.

Office 365 Ücretsiz Eğitimi

Teknoloji ile geleceğe ışık tutan gençlerin bugün verdiğimiz eğitimlerde yaratıcılığı ile ilham alacağına yürekten inanıyoruz. Microsoft eğitim platformu, kurulumu ve yönetimi basit bir şekilde bir bireyin ekonomik yönünden tüm sınıf ve okulların ihtiyaçlarını temin edecek  kadar esnek bir kurumdur.

Office 365 Ücretsiz Eğitimi, İşbirliği İçinde Çalışan Sınıflar İçin Modern Araçlar Sunuyor

Office 365 Ücretsiz Eğitimi

Office 365 ücretsiz eğitimi sizi daha girişken, yaşamla iç içe, öğrenmeye açık, teknoloji ile her an her yerden erişim sağlayarak, bugünün dünyasında sizleri çalışmaya daha iyi hazırlar. Öğrenci ve öğretmenler için hazırladığımız Office 365 ücretsiz eğitimi içeriğinde Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams, sınıf araçları ve çok daha fazlası var

Office 365 Ücretsiz Eğitimi, Hem Ekonomik Hemde Erişilebilir Bir Platform

Office 365 Ücretsiz Eğitimi

Windows 10, sınıfının hem en iyi mürekkep araçlarına hemde işbirliği araçlarına sahiptir. Ayrıca Windows 10, öğrencilerle birlikte ilerleyen ve gelişen bir platform olarak öğrenim neticesini geliştirir. Tüm cihazlarda çalıştırabilecekleri bir platform ile öğrencilerin kabiliyetlerini ortaya koyarken işbirliği, araştırma ve kişiselleştirilmiş öğrenim sağlayın. Windows 10, güç, güvenlik ve performansıyla eğitimci, öğrenci ve ailelerin güvenebilecekleri bir platformdur. Windows 10 ile cihazlarda yaratıcılığı geliştirin ve hemen çalışmaya başlayın. Bağlı sınıflar ve yeni etkileşimli teknolojiler aracılığıyla öğrencilerin öğrenim sonuçlarında farklılık yaratmak için kullanabileceğiniz yeni bir yazılım olan eğitim için Intune ile cihazları kısa sürede kurun ve denetiminizi sürdürün.

Yapay Zeka ile Modern Öğrenimi Keşfedin

Office 365 Ücretsiz EğitimiAzure, araştırma ve eğitim için etkili bir araçtır. Eğitimciler, öğrenciler, üniversite araştırmacıları ve eğitim kurumlarında çalışan Bilişim Teknolojileri (BT) profesyonellerinin, ilerleme araçlarına ve Azure hizmetlerine erişimi vardır. Microsoft akademik kurumların gereksinimlerini karşılamak için birkaç program sunmaktadır. Akademik ekipler arasında daha popüler olan Azure hizmetlerinden bazıları:

  • Sanal Makineler: Bulutta Windows veya Linux sanal makineleri çalıştırın
  • Mobil: uygulamalar geliştirmeyi hızlandıran özellikler içerir
  • Medya Hizmetleri: Medya oluşturun, yönetin veya dağıtın
  • Bulut Hizmetleri: Kurumsal uygulamalar geliştirin ya da mevcut olanları genişletin
  • Büyük Veri:Çok büyük miktarlarda veriyi işleyin

Kaynak: Microsoft Office 365 Eğitimi İçin Kayıt Formu

1700+ Abone Arasına Katıl
En Yeni Yazılarımdan Haberdar Olmak İçin Mail Bültenimize Abone Olun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek adına çerezler kullanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kabul EtDaha fazla oku