Google Sertifikası Artık Ücretsiz! Hemen Kayıt Ol

Google Sertifikası İçin Şimdiden Ücretsiz Kayıt Olun!

Google sertifikası ücretsiz olarak dijital pazarlama eğitimini tamamlayan kişilere vereceğini duyurdu. Bu eğitimde arama motorları ve sosyal medya kadar bir çok bilgiyi göreceksiniz. Kariyerinizde yükselmeye hazırsanız hadi öyle başlayalım.

Peki sertifika neden almalıyız?Peki sertifika neden almalıyız?

İş dünyasında sertifikalı olmak işe olan bağlılığımızın bir göstergesidir. Ayrıca sertifikalı olmak öz geçmişimizi ön plana çıkarır. Bu önemli iki durum günümüzün iş dünyasında büyük yer edinmektedir.

Bu eğitimden ne beklemeliyiz?

Kimler için uygun?

Google sertifikası almak isteyen iş arayan ve öğrenci olan herkes için uygundur. Ayrıca yeteneklerini göstermek, başarıyı yakalamak ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler için uygun görülmektedir.

Peki bu eğitim nasıl işliyor?

Eğitim ücretsizdir. Sisteme üye olduğunuz taktirde sizlere dijital pazarlama üzerine 23 eğitim planı gönderilecektir. Bu süreçte dersleri izleyecek, bilginizi yükseltecek ve böylece eğlenceli sorular ile planı tamamlamış olacaksınız. Planı tamamladığınız takdirde ise sertifika sorularının kilidi açılmış olacaktır. Her planı bitirdiğinizde sertifikanız yüklenecek.

Uzman eğitimcilerden ders çıkarın 

Uzman kişilerin eğitim videolarını izleyebilir. Hatta eğitim atölyelerinde bile onlara katılarak eğitim alabilirsin.

En Önemlisi Öğrendiklerinizi Uygulayın

Burada eğitimden öğrendiklerinizi test edebilir yada işinizi büyütürken buradan edindiğiniz tecrübe ve deneyimi nasıl kullanacağınız yönünde pratik ipuçlarına sahip olabilirsiniz.

Google sertifikası almaya hak kazandınız?

Bu eğitimin sonlarında yeni fırsatlar yaratacak ve yeni ipuçları keşfedeceksiniz. Atölyeyi tamamladığınız takdirde google sertifikasını ücretsiz olarak almaya hak kazanacaksınız.Peki sertifika neden almalıyız?

Google Sertifikası Artık Sizin!

Google, eğitim içeriğini tamamlamayan kişilere ücretsiz sertifika vermek için TOBB, İşkur ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ortak bir çalışma yapmaktadır. Google’ın verdiği bu eğitimle kendinize zemin oluşturacak ve bir çok şey öğreneceksiniz.

Hem bu sertifikayı öz geçmişinize gururla ekleyecek ve Likedin gibi platformlarda sergileyeceksiniz. Ayrıca Google’nin dijital atölye etkinliklerine katılabileceksiniz. Etkinliğin nerede olduğunu bulmak için yerel etkinlik bul yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Google sertifikası almak için Google Dijital Atölye sitesine kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. Ardından sizlere verilen talimatlar doğrultusunda derslere ulaşabileceksiniz. Şimdiden başarılar dilerim.

1700+ Abone Arasına Katıl
En Yeni Yazılarımdan Haberdar Olmak İçin Mail Bültenimize Abone Olun
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek adına çerezler kullanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kabul EtDaha fazla oku