WhatsApp Ücretli Döneme Geçiş Yapıyor! 2019

WhatsApp Ücretli Döneme Geçiş Yapıyor!

WhatsApp ücretli döneme geçiş yapıyor! WhatsApp son zamanlarda yaptığı yenilikler ile kullanıcılarını ne kadar sevindirse de, yeni özellikleri ücretli olarak sunması kullanıcılarını bir hayli üzecek gibi görünüyor.

WhatsApp Ücretli mi Olacak

Facebook, WhatsApp konusunda gelirini arttırmak için yeni çalışmalar yapmaya başladı. Bu çalışmalardan biri kurumsal hesapları yeni bir güncelleme ile paralı yapmak. WhatsApp‘ın operasyon departmanı Matt Idema, yeni güncelleme ile girişimcilere sağladıkları her ek özellik için ücret alacaklarını bildirdi.

Wall Street Journal ise bu konuda şöyle açıklama yaptı; WhatsApp’ın bir milyardan fazla kullanıcısı bulunmakta ve şuanda en iyi popüler mesajlaşma uygulamalıyız. Uygulamaya girişimciler için kurumsal yeni özellikler ekleyeceğiz. Bu özellikler ile büyük şirketler daha kolay iletişim kurabilecek şeklinde bildirdi. Konu hakkındaki haberleri WhatsApp Blog üzerinden takip edebilirsiniz.

1700+ Abone Arasına Katıl
En Yeni Yazılarımdan Haberdar Olmak İçin Mail Bültenimize Abone Olun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek adına çerezler kullanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kabul EtDaha fazla oku